TOPlist
Posledná aktualizácia
08.10.2010 11:07

O nás

Spoločnosť STUDENT WORK SERVICE vznikla v roku 1996 a poskytuje plnohodnotné služby pre domácnosti a firmy v oblasti sprostredkovania pracovníkov na krátkodobé pracovné príležitosti.
Poskytované služby sú vykonávané prevažne študentmi vysokých škôl. Náplňou našej práce je plne uspokojovať aj tie najnáročnejšie potreby klientov. Neposkytujeme iba pracovnú silu, ale komplexný produkt, pri ktorom kladieme dôraz na spoľahlivosť a profesionálny prístup. Naším primárnym cieľom je Vás odbremeniť od personálnych problémov vo Vašej firme.
Našou ambíciou je vytvoriť podmienky na profesionálny rozvoj študentov, objavovanie talentovaných mladých ľudí a vytvorenie priestoru pre ich profiláciu na budúce zamestnanie. Posúvame mladých ľudí, ktorí sa pri vykonávaní aj elementárnych služieb osvedčia a ukážu svoj potenciál, na stále zodpovednejšie pracovné pozície až po ich zaradenie medzi žiadaných profesionálov a kvalitných pracovníkov. V dobe, keď trh práce zaznamenáva nedostatok odborníkov, považujeme za nesmierne dôležité, aby mali mladí ľudia možnosť preukázať svoje schopnosti a zručnosti, popritom sa zlepšovať a profesionálne rásť.